01.08.2018

Żabka w N-Parku przy ul. J. Gagarina

Nowy sklep sieci „Żabka” został otwarty pod koniec lipca w parku handlowym wygodnych zakupów N-Park we Wrocławiu. Wśród najemców centrum, o powierzchni najmu 2,6 tys. mkw., znajdują się już m.in. Rossmann, PEPCO, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne, Domino’s Pizza i Fitness Academy. 

Na powierzchni 127 mkw. swój lokal otworzył sklep sieci Żabka. Oferta Żabki skierowana jest zarówno do mieszkańców okolicznych osiedli mieszkaniowych, jak i  klientów i pracowników centrum, którzy mogą zrobić szybkie i wygodne zakupy, zjeść ciepły posiłek podczas przerwy w zakupach lub pracy, wypić gorącą, świeżo mieloną kawę, doładować telefon czy opłacić rachunki.  Klienci nowego sklepu Żabka będą mogli również odebrać przesyłki kurierskie nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej i DHL w godzinach otwarcia, codziennie  od 6:00 do 23:00.

„Sklep Żabka bardzo dobrze wpisuje się w lokalny charakter centrum, które charakteryzują wygodne zakupy blisko domu i dostępność szerokiego wachlarza produktów istotnych z punktu widzenia codziennych sprawunków.” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO.
„-Dzięki wprowadzeniu do obiektu mody rodzinnej, artykułów spożywczych, drogeryjnych, oferty hobby, fitness oraz gastronomii, N-Park odpowiada na potrzeby mieszkańców okolicznych osiedli, którzy mogą tu zarówno robić zakupy jak i spędzać czas” - dodaje Dorota Beltrani.

N-Park przy ul. J. Gagarina, na Muchoborze Wielkim, to pierwsze centrum pod tą marką we Wrocławiu. Kolejny N-Park zostanie otwarty w październiku tego roku w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. 

Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt