20.07.2017

Rossmann i Bacówka Towary Tradycyjne najemcami nowo powstającego parku handlowego N-Park przy ul. Gagarina

Drogeria Rossmann i sklep Bacówka Towary Tradycyjne to nowi najemcy w parku handlowym N-Park przy ul. J. Gagarina we Wrocławiu, który zostanie otwarty w IV kwartale tego roku. Marki te poszerzyły grono najemców, w którym znajdują się już PEPCO, Kakadu, klub Fitness Academy. Inwestorem centrum jest NAPOLLO.
 
Na powierzchni ponad 430 mkw. swój salon otworzy Rossmann, lider rynku drogeryjnego w Polsce, który jest też obecny w Niemczech, Czechach, Turcji, Albanii i na Węgrzech. W Rossmannie obok perfum, produktów do włosów i ciała, artykułów gospodarstwa domowego, zabawek dla dzieci, pieluszek oraz kosmetyków do makijażu znajduje się również szeroki wybór zdrowych przekąsek marki enerBiO. Na półkach drogerii Rossmann dostępnych jest ponad 16 000 produktów, w tym aż  800 różnych marek producentów zarówno polskich jak i zagranicznych. W asortymencie dostępne są również produkty marek własnych, wśród których największą popularnością cieszą się między innymi: Isana - znana i lubiana marka z zakresu pielęgnacji ciała i włosów, a także przeznaczona dla dzieci marka Babydream.
Z kolei sklep pod szyldem Bacówka Towary Tradycyjne zajmie lokal o powierzchni blisko 60 mkw.  Podstawową działalnością firmy jest produkcja wędlin klasy Premium oraz wyrobów garmażeryjnych. Wszystkie produkty przygotowywane są wedle starych, dobrze sprawdzonych receptur. Bacówka Towary Tradycyjne rozwija produkcję wysokiej jakości wyrobów BEZ GLUTENU oraz linię BEZ KONSERWANTÓW. Firma posiada też certyfikat na produkcję i konfekcjonowanie produktów ekologicznych. Prowadzi również sprzedaż przetworów i nabiału z rodzinnych gospodarstw, a także alkoholi regionalnych.  Produkty firmy są laureatami prestiżowych nagród, m.in.: „Smaki Regionów”, „Najlepsze w Polsce”. Firma posiada licencję i Godło „Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma”. 
„-N-Park przy ul. Gagarina to obiekt handlowy typu convenience, oferujący wygodne, codzienne zakupy oraz usługi blisko domu klienta.” - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „-Oferta adresowana jest do mieszkańców okolicznych osiedli oraz osób przejeżdżających tędy w kierunku Smolca – „sypialni” Wrocławia. Obok centrum znajdują się dwa markety spożywcze, zatem N-Park oferuje przede wszystkim specjalistyczne artykuły z kategorii zdrowie i uroda, hobby, moda rodzinna i akcesoria do domu, a także fitness. W ten sposób ten dynamicznie rozwijający się m.in. pod kątem zabudowy mieszkaniowej rejon Wrocławia zyska dobrze sprofilowaną, komplementarną ofertę codziennych zakupów.” – dodaje Dorota Beltrani. 

Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt