23.01.2017

PEPCO i Fitness Academy najemcami NParku

Na powierzchni około 390 mkw. swój salon otworzy PEPCO, sieć ponad 1000 dyskontów w Europie, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce sieć rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat, stając się najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Sklepy PEPCO oferują swoim Klientom niskie ceny i duży wybór w myśl hasła „Więcej za mniej… codziennie!” 

Z kolei Fitness Academy zajmie powierzchnię około 1050 mkw. W ofercie Klubu znajdą się zarówno klasyczne treningi siłowe, jak również cała gama zajęć kształtujących sylwetkę. Do dyspozycji klientów oprócz studia fitness i treningów na rowerach stacjonarnych znajdą się sauny oraz indywidualne treningi z instruktorem. Sieć należąca do Grupy Benefit jest potentatem na rynku wrocławskim, na którym posiada już 10 klubów.

„N-Park przy ul. Gagarina to kameralny obiekt handlowy typu convenience, czyli oferujący wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta.” - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „-Oferta adresowana jest przede wszystkim do mieszkańców okolicznych osiedli oraz osób, które przejeżdżają w kierunku Smolca. Park handlowy pomieści 9 lokali, w tym obok fitnessu, oferty mody rodzinnej i artykułów do domu, również drogerię czy ofertę gastronomiczną”. - dodaje Dorota Beltrani.

Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt